eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Götze doufá, že brzy obnoví spolupráci s Lewandowskim

Autor:
Datum: 4. 10. 2013

Už nějaký ten pátek se spekuluje o přesunu Roberta Lewandowského z Dortmundu do Bayernu Mnichov. Po letní oťukávání, kdy to vypadalo, že je ruka v rukávu, nakonec zůstal polský ostrostřelec ve Vestfálsku. V posledních dnech nabraly spekulace opět na intenzitě a vypadá to, že pětadvacetiletý forward s devítkou na zádech zamíří do Bavorska už v letošním zimním přestupovém okně.

V to doufá Mario Götze. Mladý německý reprezentant přestupovou trasu Dortmund – Mnichov prošlapal v letním přestupovém období a stejnou cestu by přál i svému bývalému spoluhráči a velkému kamarádovi.

„Robbie je opravdu výjimečný střelec, s ním by se mi dařilo o poznání lépe,“ uvedl na adresu Lewandowského Götze. Právě obnovená spolupráce by zajisté Mariovi pomohla a nejen jemu. Bayern má v současné době jen jednoho klasického hrotového útočníka Mandžukiče a další Slovan v podobě Lewandowského by se hodil do krámu.

-Jiří Kunášek-

(zdroj fotky: welt.de)

 

Reklama


Komentáře


One Comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace