eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Götzemu to střílí a Bayern má rekord

Autor:
Datum: 27. 5. 2013

Bayern Mnichov se podruhé za sebou představil venku, tentokrát v rámci Ligy Mistrů zavítal do moskevské Chimki Arény, kde ho čekalo CSKA.

Trenér Guardiola rozhodně hvězdy nešetřil. Krom zraněných nastoupila nejsilnější možná sestava. Na hrot se postavil Mario Götze. Právě supertalent německé kopané měl po příchodu do Bavorska pomalý rozjezd, poslední týdny to začíná být to pravé ořechové.

Trefil se o víkendu proti „mateřské“ Borussii a střelecký prach mu nezvlhl ani v mrazivém ruském počasí. Bayern vedl po poločase 0:1. O nejtěsnější možný náskok se postaral nizozemský rychlík Robben. Po půli přišla chvíle slávy Maria, který poslal Bavory do komfortnějšího dvoubrankového vedení.

CSKA ovšem přílišný respekt z nejlepšího klubu současnosti nemělo. Tošič trefil ruku stopera Danteho a pro Hondu nebyl problém z penalty překonat Neuera. Jestli však CSKA pomýšlelo alespoň na bodík, muselo tyto myšlenky rychle zaplašit. Penalta se totiž o čtyři minuty později kopala také na druhé straně. Robbena nesmyslně poslal k zemi Ščennikov a penaltový střelec posledních týdnů Müller uzavřel skóre.

Bayern tak nadále prochází skupinou D jako nůž máslem. Navíc vytvořil nový rekord milionářské soutěže. Výhra v ruské metropoli znamenala pro mašinu z Bavorska už desátou v řadě, čímž na půdě Champions League překonala rekord dalšího giganta Barcelony ze sezóny 2002/2003.

Krásný gól Maria Götzeho:

-Jiří Kunášek-

(foto: goal.com)

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace